All the magic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Поляните
Кафене "Чистокръвни" EmptyВто Авг 16, 2011 9:01 am by Елена Николаевна

» Вътрешният двор
Кафене "Чистокръвни" EmptyВто Авг 16, 2011 9:00 am by Елена Николаевна

» Дървото на сезоните
Кафене "Чистокръвни" EmptyВто Авг 16, 2011 8:57 am by Елена Николаевна

» Закътаните заснежени места
Кафене "Чистокръвни" EmptyВто Авг 16, 2011 8:56 am by Елена Николаевна

» Герои на Първи курс
Кафене "Чистокръвни" EmptyЧет Юли 21, 2011 9:28 am by Нериса Ланистър

» Герои на Шести Курс
Кафене "Чистокръвни" EmptyПет Юли 08, 2011 10:23 am by Елена Николаевна

» Домът на семейство Розие
Кафене "Чистокръвни" EmptyСъб Юли 02, 2011 8:51 am by Алис Розие

» Герои на възрастните
Кафене "Чистокръвни" EmptyСря Юни 29, 2011 1:55 pm by Алис Розие

» Герои на преподавателите
Кафене "Чистокръвни" EmptyПет Юни 24, 2011 3:35 pm by Gabriel Riddle

» Клуб "Naked Stereo"
Кафене "Чистокръвни" EmptyЧет Юни 23, 2011 4:47 pm by Никита Алексеевич

Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове

Кафене "Чистокръвни"

3 posters

Go down

Кафене "Чистокръвни" Empty Кафене "Чистокръвни"

Писане by Дева Мъсъл Пет Авг 20, 2010 11:07 pm

...

РП Тема!
Дева Мъсъл
Дева Мъсъл
Министър на Магията
Министър на Магията

Брой мнения : 334
Дата на регистрация : 19.08.2010

Върнете се в началото Go down

Кафене "Чистокръвни" Empty Re: Кафене "Чистокръвни"

Писане by Дарън Петерхоф Вто Сеп 28, 2010 5:49 pm

Дарън Петърхофт незабелязано се придвижи до Мракон-али,където се намираше любимото му кафе "Чистокръвни".Обичаше да ходи там,въпреки че беше аврор и се подразбираше,че не трябва и да си помисля да стъпва на Мракон-али.
Дарън стоя около пет минути пред кафенето,поглеждайки часовника.Мракон-али беше празна улица.И в заведението също имаше малко хора,най-вече,всъщност предимно тъмни магьосници,които си умират да пребият аврор.
Той влезе в кафето и седна в едно отдалечено сепаре.Повика сервитьорката и си поръча кафе.
Дарън Петерхоф
Дарън Петерхоф
Аврор
Аврор

Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 26.09.2010

Върнете се в началото Go down

Кафене "Чистокръвни" Empty Re: Кафене "Чистокръвни"

Писане by Анастасия Старлинг Вто Сеп 28, 2010 7:06 pm

Макар да бе против всяко правило, учителка и възпитаница на елитно училище за вещици и магьосници, като Хогуортс, реших да пообиколя Мракон- али. Обиколих няколко магазинчета и реших да си почина от обиколката в кафене на име "чистокръвни". Макар да не бе започнала учебната година, все още аз, както и доста други вещици, носех чисто черна мантия с дълга качулка, която бях нахлузила, за да не тръгнат клюки по мой адрес. Движех се бавно и плавно, оглеждайки всичко, което ми привлече вниманието. Най- накрая стигнах до кафенето с мрачна обстановка. Влязох и се огледах за свободни места в някой от краищата на заведението, но сякаш всички се бяха навряли там. Въздъхнах, с намерението да си тръгна, но в последният момент нещо привлече вниманието ми в едно от сепаретата... Млад мъж...не изглеждаше зловещ или нещо подобно...някак си не се вписваше в обстановката...Замислих се и осъзнах, че ми изглежда познат...къде го бях виждала? В училището? - хмм не. Министерството..? - всъщност да...май да. Незнайно защо реших да се приближа към него...
- Извинявайте, но не е ли малко опасно за някой от министерството да се мотае тук? - проговорих, засмивайки се леко, когато бях достатъчно близо, че да ме чуе. Все още не бях махнала качулката си, така че от мен се виждаше единствено няколко кичура, излезли от голямата качулка.
Анастасия Старлинг
Анастасия Старлинг

Брой мнения : 7
Дата на регистрация : 26.09.2010

Върнете се в началото Go down

Кафене "Чистокръвни" Empty Re: Кафене "Чистокръвни"

Писане by Дарън Петерхоф Сря Сеп 29, 2010 5:07 pm

-Като учителка давате страхотен пример на учениците си,като посещавате такива места-засмях се и й кимнах към свободното място.
Бях напълно съгласен на малко компания,особено женска.Имах нужда да поговаря с някого,просто да проведа разговор,защото освен по работа с онези келеши от отдел аврори с никой друг не съм говорил и ми беше домъчняло за обикновените разговори..
Съвсем не ми пукаше какво ще стане с мен,ако министерството разбере какви места посещавам.Всъщност не правех нищо нередно,разхождах се и посещавах любимите си места.
Сервитьорката донесе кафето и взе поръчката на жената срещу мен.Още не бе свалила качулката си.Бях я виждал някъде из министерството.И аз не съм сигурен как я познах,но гласът й ми беше много познат..
Дарън Петерхоф
Дарън Петерхоф
Аврор
Аврор

Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 26.09.2010

Върнете се в началото Go down

Кафене "Чистокръвни" Empty Re: Кафене "Чистокръвни"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите