All the magic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Поляните
Съобщения EmptyВто Авг 16, 2011 9:01 am by Елена Николаевна

» Вътрешният двор
Съобщения EmptyВто Авг 16, 2011 9:00 am by Елена Николаевна

» Дървото на сезоните
Съобщения EmptyВто Авг 16, 2011 8:57 am by Елена Николаевна

» Закътаните заснежени места
Съобщения EmptyВто Авг 16, 2011 8:56 am by Елена Николаевна

» Герои на Първи курс
Съобщения EmptyЧет Юли 21, 2011 9:28 am by Нериса Ланистър

» Герои на Шести Курс
Съобщения EmptyПет Юли 08, 2011 10:23 am by Елена Николаевна

» Домът на семейство Розие
Съобщения EmptyСъб Юли 02, 2011 8:51 am by Алис Розие

» Герои на възрастните
Съобщения EmptyСря Юни 29, 2011 1:55 pm by Алис Розие

» Герои на преподавателите
Съобщения EmptyПет Юни 24, 2011 3:35 pm by Gabriel Riddle

» Клуб "Naked Stereo"
Съобщения EmptyЧет Юни 23, 2011 4:47 pm by Никита Алексеевич

Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове

Съобщения

Go down

Съобщения Empty Съобщения

Писане by Сарафина Тонере Пет Дек 17, 2010 9:37 pm

Всякакви новости и важни работи около Пророкуването ще бъдат публикувани тук. Ето го и първото нещо:

Тъй като ученическият ми състав е доста оскъден, уроците ви няма да бъдат разпределени по курсове, защото няма смисъл. Засега дори няма да ви разпределям на начинаещи и напреднали, отново защото няма смисъл, а и не знам кого къде да сложа. Затова всички ще имате един и същи урок, което предполагам няма да е проблем, тъй като възрастите ви са почти еднакви. По-нататък, ако се появят още ученици или пък ако много ясно се открои нивото на едни ученици от други, мога и да ви разпределя в някакви по-обективни групи, но това е в дългосрочен план, засега ще си бъдете така.
Сарафина Тонере
Сарафина Тонере
П-тел по Пророкуване; рък-л на "Хафълпаф"
П-тел по Пророкуване; рък-л на

Брой мнения : 128
Дата на регистрация : 16.12.2010
Местожителство : The Chocolate Factory

Върнете се в началото Go down

Съобщения Empty Re: Съобщения

Писане by Сарафина Тонере Съб Дек 18, 2010 6:46 pm

Часовете ще бъдат пускани в четвъртъците. Ако някой има някакъв проблем - може да се оплаче в съответната тема.
Ето каква е и процедурата с часовете - аз ще пускам часовете в четвъртък. Там ще бъде написана темата на часа. Героят ми ще говори по темата и ще задава въпроси. След всеки зададен към вас въпрос ще оставям един празен ред с многоточие и там в своите постове ще можете да се включвате вие, ако искате. Ще се старая да казвам пълната ви задача за работа в клас и за домашно в самото РП, но все пак като послепис ще има пояснения - за дължината на постовете ви, изискванията ми към тях и домашното ви и т.н. Има вероятност да пиша и втори и трети пост към един урок, включвайки се активно към играта. Деня преди да пусна слядващия урок, ще пиша нещо като заключителен пост и след него вие няма да имате право да пишете повече.
Сарафина Тонере
Сарафина Тонере
П-тел по Пророкуване; рък-л на "Хафълпаф"
П-тел по Пророкуване; рък-л на

Брой мнения : 128
Дата на регистрация : 16.12.2010
Местожителство : The Chocolate Factory

Върнете се в началото Go down

Съобщения Empty Re: Съобщения

Писане by Сарафина Тонере Нед Дек 19, 2010 8:36 pm

Ако поради някаква причина няма да можете да пишете в дадения урок, въпреки срока ви от една седмица, ще трябва да ми даде нещо като извинителна бележке. Т.е. да ме предупредите, че ще отсъствате, а после като се върнете, аз с удоволствие ще приема поста ви за урока по ЛС. Само и само тогава ще ви го оценя, но ако не ме предупредите - няма да ви го отчитам, освен ако не ми дадете наистина сърцераздирателна причина за това.

Сарафина Тонере
Сарафина Тонере
П-тел по Пророкуване; рък-л на "Хафълпаф"
П-тел по Пророкуване; рък-л на

Брой мнения : 128
Дата на регистрация : 16.12.2010
Местожителство : The Chocolate Factory

Върнете се в началото Go down

Съобщения Empty Re: Съобщения

Писане by Сарафина Тонере Сря Дек 22, 2010 5:57 pm

И така, ще пусна Първи урок днес, защото утре ще съм доста заета и има голяма вероятност да не мога. Но ви моля да си пишете от утре, за да не стават обърквания, ще имате време до следващата сряда, в която аз няма да съм в София и няма да имам достъп до интернет, но на 30-ти (четвъртък) вечерта ще съм си тук и ще ви пусна Втори урок. Просто ще се забавя малко с оценките ви. Наистина съжалявам, че така се получава.
Сарафина Тонере
Сарафина Тонере
П-тел по Пророкуване; рък-л на "Хафълпаф"
П-тел по Пророкуване; рък-л на

Брой мнения : 128
Дата на регистрация : 16.12.2010
Местожителство : The Chocolate Factory

Върнете се в началото Go down

Съобщения Empty Re: Съобщения

Писане by Сарафина Тонере Чет Дек 23, 2010 7:59 pm

Видяхте, че имаше известна промяна в плана. Днес все пак съм си тук. Съжалявам, че така дълъг се получи урока, не очаквах да излезе толкова. Имате една седмица да пратите урока и домашното, а оценките си ще получите с малко закъснение, както вече казах.
Сарафина Тонере
Сарафина Тонере
П-тел по Пророкуване; рък-л на "Хафълпаф"
П-тел по Пророкуване; рък-л на

Брой мнения : 128
Дата на регистрация : 16.12.2010
Местожителство : The Chocolate Factory

Върнете се в началото Go down

Съобщения Empty Re: Съобщения

Писане by Сарафина Тонере Нед Яну 02, 2011 6:02 pm

Ваканцията ми изяде повече време, отколкото си мислех, затова и не успях да ви пусна урока на време. Ето защо всички, които не са писали в него или не са ми предали домашно получават бонус - допълнително време до сряда. В сряда ще ви дам окончателните оценки плюс рецезии, точки, обяснения и всичко останало, от което се нуждаете за да не се чувствате онеправдани. Тогава ще получите и точките за домовете си и последната ми дума за урока и общо взето - темата за първи урок ще бъде приключена и от четвъртък нататък ще имате нова - втори.
Писала съм в дневника, че ако нямате домашно, ще намалям оценката ви с две единици е даже смятах конкретно за този урок да бъде повече, защото това домашно беше наистина важно. Исках героите ви да се опитат да тълкуват сънища преди да съм им предала урока за тях за да мога да сравня разликите, да видя кой колко разбира и т.н. И моля ви се не ми казвайте, че е прекалено тежко или трудно, защото имахте цели две седмици да го направите.
Сарафина Тонере
Сарафина Тонере
П-тел по Пророкуване; рък-л на "Хафълпаф"
П-тел по Пророкуване; рък-л на

Брой мнения : 128
Дата на регистрация : 16.12.2010
Местожителство : The Chocolate Factory

Върнете се в началото Go down

Съобщения Empty Re: Съобщения

Писане by Сарафина Тонере Чет Яну 06, 2011 3:47 pm

И така - втори урок е вече в сила, което автоматично означава, че оценките, които съм ви дала за предишния, си остават такива, каквито ви написах и първия път, защото никой не си е правил труда да ги променя.
Обещах ви, че ще ви давам колективна работа и сега си изпълних обещанието. Повярвайте ми, не е толкова трудно и ви моля да не ме псувате, че съм го завъртяла толкова много, защото за сметка на това не съм ви дала домашно. За тълкуванията наистина ви позволявам да ползвате каквото намерите, но проявите на оригиналност ще получават бонуси.


Последната промяна е направена от Сарафина Тонере на Пон Яну 17, 2011 6:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сарафина Тонере
Сарафина Тонере
П-тел по Пророкуване; рък-л на "Хафълпаф"
П-тел по Пророкуване; рък-л на

Брой мнения : 128
Дата на регистрация : 16.12.2010
Местожителство : The Chocolate Factory

Върнете се в началото Go down

Съобщения Empty Re: Съобщения

Писане by Сарафина Тонере Сря Яну 12, 2011 5:39 pm

Администраторите искат да се пуска по един урок всяка седмица, но аз просто не мога да пускам трети урок, при положение, че никой още не е писал във втори.
Имам общо петима записани ученици и ето как стоят нещата с тях:
Итън Моргенстърн днес ще навакса с първи урок, но не може да пише във втори, защото е в екип с Аня Владимировна.
Аня има да ми предава домашно от първи урок и да пише във втори, но тя каза, че ще отсъства още време.
Аделина Лерой ми каза, че ще отсъства още от коледната вакнция и оттогава не е идвала.
А Василиса Драгомир и Харпър Колинс изобщо ни са се появявали, ни са писали.
Така че положението е следното - трябва поне двама ученици да пишат във втори урок, за да пусна трети, въпреки че би трябвало по програма да го пусна утре. Надявам се до следващия четвъртък вече да мога да го пусна.
Освен това ще помоля Аня Владимировна и Аделина Лерой да ми предадат домашното възможно най-скоро, защото още на съм оформила оценките за първи урок, а съм тръгнала към трети.
Сарафина Тонере
Сарафина Тонере
П-тел по Пророкуване; рък-л на "Хафълпаф"
П-тел по Пророкуване; рък-л на

Брой мнения : 128
Дата на регистрация : 16.12.2010
Местожителство : The Chocolate Factory

Върнете се в началото Go down

Съобщения Empty Re: Съобщения

Писане by Сарафина Тонере Пон Яну 17, 2011 6:54 pm

И така - позволих си да въведа малка образователна реформа. Така на мен, предполагам и на вас, ще ми е по-лесно, а и си обичам организацията.
Системата е следната - всеки урок ще бъде пускан в отделна тема, вие пишете в темата и когато пусна следващият урок, предишната тема бива заключвана.
Така по-лесно ще можете да наваксвате уроци, в случай, че сте пропуснали някой, практически ще е невъзможно да се объркате къде и какво пишете и няма да се налага на никого да рови из огромни теми (как ми се искаше да има такива) за да намери даден урок - всичко си е точно, чисто, ясно.
Такава ще бъде системата докато не ми се съберат достатъчно ученици, че да ми се наложи да преподавам различни уроци за различните курсове и нива.
Сарафина Тонере
Сарафина Тонере
П-тел по Пророкуване; рък-л на "Хафълпаф"
П-тел по Пророкуване; рък-л на

Брой мнения : 128
Дата на регистрация : 16.12.2010
Местожителство : The Chocolate Factory

Върнете се в началото Go down

Съобщения Empty Re: Съобщения

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите