All the magic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Поляните
Уроците на 7 курс EmptyВто Авг 16, 2011 9:01 am by Елена Николаевна

» Вътрешният двор
Уроците на 7 курс EmptyВто Авг 16, 2011 9:00 am by Елена Николаевна

» Дървото на сезоните
Уроците на 7 курс EmptyВто Авг 16, 2011 8:57 am by Елена Николаевна

» Закътаните заснежени места
Уроците на 7 курс EmptyВто Авг 16, 2011 8:56 am by Елена Николаевна

» Герои на Първи курс
Уроците на 7 курс EmptyЧет Юли 21, 2011 9:28 am by Нериса Ланистър

» Герои на Шести Курс
Уроците на 7 курс EmptyПет Юли 08, 2011 10:23 am by Елена Николаевна

» Домът на семейство Розие
Уроците на 7 курс EmptyСъб Юли 02, 2011 8:51 am by Алис Розие

» Герои на възрастните
Уроците на 7 курс EmptyСря Юни 29, 2011 1:55 pm by Алис Розие

» Герои на преподавателите
Уроците на 7 курс EmptyПет Юни 24, 2011 3:35 pm by Gabriel Riddle

» Клуб "Naked Stereo"
Уроците на 7 курс EmptyЧет Юни 23, 2011 4:47 pm by Никита Алексеевич

Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове

Уроците на 7 курс

Go down

Уроците на 7 курс Empty Уроците на 7 курс

Писане by Майла Беласивна Пет Дек 17, 2010 6:11 pm

Уроците на 7 курс 1939-School-Room-002
Майла Беласивна
Майла Беласивна
Преподавател по История на магията
Преподавател по История на магията

Брой мнения : 83
Дата на регистрация : 30.11.2010

Върнете се в началото Go down

Уроците на 7 курс Empty Re: Уроците на 7 курс

Писане by Майла Беласивна Съб Дек 25, 2010 6:03 pm

Беше дошло време за часа ми със седмокурсниците.Влязох малко преди да бие звънеца и открих стаята пълна с вече пълнолетни магъосници.Това ме радваше.Вече знаеха как да се държат прилично и не бяха така лесно разсейвани.
-Добър ден,ученици!-поздравих като застанах пред класа и се усмихнах широко.За тях сигурно предмета ще е да най-лесен,в седми курс нямаше за какво да ги плаши вече.-Аз съм Майла Беласивна и съм вашата учителка по История на Магията!Тази година по предмета ми ще ви бъде лесна,тъй като ви е за последна година.Няма за какво да се притеснявате.Сега искам да ми се представите.-и седнах зад бюрото като оставих правата ми кестенява коса да се спусне надолу по скулите ми.След като всички се представиха започнах с урока:

1 урок:Демонология

Думата "демон", произлиза от гръцки и означава "божество" до момента, в който хората решават, че зад нея се крие нещо нечестиво.. през Средновековието. Според християнската религия, демоните били ангели, служили на Господ, които застанали на страната на Сатаната и така загубили мястото си в рая. Според древните египетски ръкописи пък, демоните били служители на божествата, които поставяли хората на изпитания дали душата им е достойна да бъде спасена или не. Съществуват още редица вярвания и факти, но според всички, демоните са класифицирани като зли създания с почти божествени сили. През средновековието се е считало, че ако човек продаде душата си на дявола, може да подчинява демоните.
Самата наука - демонологията - е измислена именно за това - за да класифицира демоните според йерархията им, поведението им, начинът на призоваване, начинът на борба с тях и т.н. Да се занимаваш с демони определено не е едно от най-полезните неща за правене, особено като се има впредвид колко често злият дух обладава тялото на човека и какви могат да бъдат последиците от това.

-Това е урока ви за днес,до следващият път.-завърших и звънеца би след което излязох от стаята,като преди това пожелах на учениците "Приятен ден".

ЗА ДОМАШНО:РП пост за това как сте прекарали в час!Пишете каквото искате.Забавлявайте се! : )
Майла Беласивна
Майла Беласивна
Преподавател по История на магията
Преподавател по История на магията

Брой мнения : 83
Дата на регистрация : 30.11.2010

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите